RC Rally Brno

translate to english

KEEP Racing pro rok 2010

Publikováno 23.11. 2009

Představení teamu K&K KEEP Racing /Sezona 2010

*
Rád bych vám představil nově vzniklý tým od Žďáru nad Sázavou který pojede příští sezonu pod logem K&K KEEP Racing.
Team se zatím skládá ze 2 jezdců:
1.jezdec: Kotman (David Kotík)
2.jezdec: Klinky (Lubomír Klinkáček)

V jednání je i 3.jezdec DR. Mouse ( Dominik Kohoutek ), ale sním zatím nebyla podepsána smlouva, takže je zatím brán jako náhradník kdyby některý z jezdců nemohl startovat do šampionátu. Je docela možné, že se k nám přidá i více mladých jezdců, kteří mají zájem o reprezentaci nového teamu. Manažer týmu má pro příští sezonu jasno, rádi by jsme odjely celý šampionát RC BRNO pokud to finance týmu dovolí a rádi by jsme se představili i na některých závodech šampionátu RC Tábor, zejména v Havlíčkově Brodě.
KEEP Racing zakoupil do své stáje 2 podvozky od firmy TAMIYA a jelikož jezdci měli svoje představy tak tým disponuje základním podvozkem TT-01 v úpravě na RALLY a o něco novějším podvozkem TA-02 také v úpravě na RALLY oba podvozky procházejí zkušebními testy na uzavřených úsecích a doposud probíhá ladění a úpravy jelikož tým nastupuje do nové sezony jako nováček tak chce tyto podvozky odzkoušet a pokud nebudou jezdcům vyhovovat tak týmový manažer pokud dovolí finance zakoupí jiné podvozky a to konkurence schopné. Technika obdržela nové komponenty v podobě novějších a výkonnějších motorů a zapracovalo se i na odpružení podvozku, jízdní vlastnosti se tím zlepšily, prohlásily jezdci týmu KEEP Racing. Manažer pozval na testování i jiné jezdce, aby otestovali techniku a vyjádřily se k nastavení. Poněvadž to jezdci mají k sobě poněkud daleko tak každý z jezdců trénuje na jiných rychlostních úsecích, což umožňuje dokonalé trénování v jiných podmínkách jednotlivého jezdce.
*
Veškeré momenty jsou k nahlédnutí na našich stránkách. Tým a Manažer se rozhodly pro netradiční karoserii která se doposud neobjevila na žádném závodě RC BRNO a RC Tábor ze skice jste mohly poznat o jaký typ se jedná proto se jedná s Japonskou firmou MITSHUBISHI o zakoupení 2-3 Karoserii Mitsubishi Lancer Evolution X do přestavby na vůz kategorie WRC. Manažer doposud jedná o sponzorech a zabarvení vozu jenž by mělo zdobit karoserii vozu. Nerad bych předbíhal ale objevilo se několik sponzoru kteří mají zájem o spolupráci naznačím že je mezi nimi i výrobce pneumatik.
Nepochybně se KEEP Racing na závodech zúčastní a můžete nás čekat na závodech roku 2010. Takže pokud se chcete dozvědět více a podívat se na Videa a Fotky zavítejte na naše stránky rc-rally.iplace.cz.
S pozdravem Lubomír Klinkáček, manažer týmu K&K KEEP Racing.

MZ-Racing - Největší internetový obchod s rádiem řízenými modely
Výrobce pneumatik pro RC modely

Celkové pořadí

Pořadí Jméno Body
1 Pavlát Petr 336
2 Horák Aleš 326
3 Wagner Tomáš 288
4 Pástor (SK) Marek 275
5 Klinkáček Luboš 266
6 Hostinský Lukáš 261
7 Pástor (SK) Marek ml. 261
8 Vacek Josef 261
9 Šmarda Jan 247
10 Daniel Ondřej 242

Kompletní výsledky

Týmy

Pořadí Jméno Body
1 RB Racing Team 615
2 Five team 592
3 RC Rally Slovakia Team 576

Kompletní výsledky

2WD

Pořadí Jméno Body
1 Daniel Ondřej 246
2 Pospíšil Vlastik 230
3 Toušek Petr 220

Kompletní výsledky

Pirelli Cup

Pořadí Jméno Body
1 Vacek Josef 344
2 Šuhaj Miroslav 308
3 Musil Martin 242

Kompletní výsledky

Junior

Pořadí Jméno Body
1 Pospíšil Kuba 334
2 Kudlička Tomáš 215
3 Toušek ml. Petr 178

Kompletní výsledky

Veteran

Pořadí Jméno Body
1 Pavlát Petr 350
2 Vacek Josef 322
3 Pospíšil Vlastik 297

Kompletní výsledky

Historic

Pořadí Jméno Body
1 Hostinská Pavlína 308
2 Šmarda Jan 288
3 Klinkáček Lubomír 282

Kompletní výsledky